Volné pracovní místo  Technik zakázky TZB - troufnete si s námi i na větší projekty?

Firma COBAP s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 36 000–52 000 Kč / měsíc

O firmě

COBAP s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2009. Realizujeme zdravé, chytré a efektivní budovy. Všechny obory TZB propojíme v jeden celek. Buďte u toho s námi.

Máte zkušenosti s koordinací zakázek v rámci TZB a hledáte novou výzvu?
Těší vás výsledky své práce a jste zvyklý/á za svou práci přebírat zodpovědnost?
Rádi byste se stali součástí týmu, který vás podpoří ve vašem úspěchu?

Právě hledáme do svých řad kolegu na hlavní pracovní poměr s pracovištěm v Praze. Náplní práce bude řízení realizace staveb TZB a koordinace a kontrola prací subdodavatelů.

Co vás čeká
Účelem této pozice je pomoci vedoucím zakázky koordinovat činnosti a subdodavatele na zakázce tak, aby nedocházelo k prostojům, aby každý člen věděl, co má dělat a měl k dispozici potřebný materiál. Zkrátka aby zajistil plynulý chod stavby.

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • SŠ / VŠ stavebního zaměření – TZB (výhodou)
  • Znalost stavební technické dokumentace
  • Schopnost řízení / vedení stavby
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
Výhodou bude, pokud budete umět
  • Praxe v oboru výhodou
  • Samostatné řízení realizace staveb TZB
  • Koordinace a kontrola prací subdodavatelů
  • Kontrola kvality a provedení díla
  • Tvorba harmonogramů realizace
  • Příprava projektů z technické stránky
  • Znalost práce s dalším software (MoneyS5, AUTOCAD, Hilti)

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout
  • Měsíční mzda 36.000 - 52.000 Kč hrubého dle kvalifikace + finanční odměny za odřízené zakázky
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odborný růst a možnost se posouvat v rámci firmy
  • Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • Služební vozidlo
  • Mobilní telefon, notebook
  • Nástup možný ihned

Jiná sdělení

V COBAPu pracujeme tak, abychom si vzájemně šetřili svůj čas a vycházeli si vstříc. Zákazníkovi předkládáme různé varianty technických řešení, které přinášejí úsporu financí a času. Zakládáme si také na vysoké technické a užitné hodnotě námi dodaných systémů a služeb. Díky tomu společně tvoříme na všech úrovních dlouhodobý férový vztah založený na důvěře a otevřené komunikaci. Podporujeme jednotlivce jako osobnost a aktivně jej vzděláváme.

Zaujala vás naše pozice a chcete jít do toho s námi?